Kdo jsme

Obchod

Začali jsme obchodovat již v roce 1989  otevřeli jeden z prvních soukromých obchodů s textilním zbožím. Stali se jedním s prvních českých privátních zákazníků  podniku zahraničního obchodu CENTROTEX  a následně spolupracovali s evropskými a asijskými výrobci jak lehké tak těžké  konfekce. Naše CORRIDA MODE  se stala v devadesátých letech jedním z největších dodavatelů textilních výrobků do obchodních řetězců a maloobchodních sítí.

Výzkum

Máme  tým výzkumných pracovníků a technologicky  zaměřených pracovníků kteří se více jak deset let zabývají výzkumem a vývojem pokročilých nanotechnologických řešení. Tento tým mimo jiné vyvinul a vyrobil stroj  na výrobu( elektrostatické zvlákňování) nanovláken. Jedná se o patentově chráněný ve světě nano ojedinělý  INOSPIN. Následně na počátku první vlny pandemie byl vyvinut a vyroben první prototyp průmyslového stroje na velkokapacitní výrobu nanovláken INOSPIN MAXI.

 

PROČ DO TOHO JDEME

NANORESPI kombinuje zkušenosti odborných pracovníků v oblasti nanotechnologií, strojírenství a obchodu. Dlouhodobě sledujeme situaci na trhu s prostředky které jsou určeny pro ochranu  jak obyvatel tak odbornému personálu. Provádíme vlastní analýzy těchto výrobků na českém trhu a snažíme se zákazníkům přinášet výrobky, které jsou komfortní, funkčné a cenově dostupné.

 

NANORESPI disponuje vlastní výrobní kapacitou a máme pod kontrolou celý výrobní proces respirátorů a roušek. Díky tomu jsme Vám schopni garantovat kvalitu našich výrobků. 

 

Klíčové hodnoty naší společnosti jsou inovativnost, funkčnost a šetrnost k životnímu prostředí.

 

Zpět do obchodu